Garanti Şartları

e-astal.com'dan almış olduğunuz tüm ürünler Üretici veya İthalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden veya kullanım kılavuzundan ulaşabileceğiniz size en yakın yetkili servise ulaştırarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

Arızalı ürünü yetkili servise gönderirken faturası ile birlikte, arızanın nedenini belirten bir not göndermeniz arızanın tespiti konusunda süreci kısaltacaktır. e-astal.com'un bünyesinde teknik servis departmanı bulunmamaktadır.

Yetkili Servis bilgisi için tarafımıza e@astal.com dan ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en başlıca görevimizdir. Yetkili servisler ile bir problem yaşadığınızda lütfen öneri ve şikayetlerinizi e-astal@.com'a iletiniz. Yada ana sayfamızın en altında bulunan şikayet ve öneri formumuzu doldurunuz.

Arızalı ürünü garanti kapsamı dışına çıkaran kullanım hataları nelerdir?

Elektrik ve kullanıcının kullanımından doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması, makineye ait olmayan aksesuar takılması ya da kullanılması zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi), garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.

Scroll